Yirmi yıllık otelcilik tecrübesinden sonra, 1995 yılında Memet Kaya tarafından Homatex ismi ile İstanbul’da faaliyetlerine başlayan kuruluşumuz;

HORECA (Hotel - Restaurant – Cafe) ekipmanları sektöründe, bünyesinde topladığı 75’a yakın farklı marka ve 100.000 çeşit ürün yelpazesi ile sektörün ihtiyaçlarını yakından takip ederek,
farklı ürün gruplarında hizmet vermektedir. “Hizmet sektörüne hizmet” sloganı ile kurulduğu günden bugüne kadar ürün ve hizmet kalitesi ile farkını göstermiş; sektörün en güvenilir lider firmalarından biri olmuştur.

Siz değerli iş ortaklarımıza daha uygun fiyata daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileyen, sahip olduğu bilgi ve tecrübesini müşterileriyle ve kuruluşlarla paylaşarak sektörün gelişimini amaç edinmiştir.

Her türlü ürün talep ve fiyat tekliflerinizi satis4@homatex.com.tr mail adresine atarak piyasanın en uygun ve en kaliteli hizmetini almanızı sağlıyoruz.

Ayrıca ürünleri almadan görmek isteyen değerli iş ortaklarımızı Perpa Ticaret Merkezi, Okmeydanı cd. No:2538 B Blok Kat:13 Şişli / İstanbul adresimizdeki Showroom’umuza davet ediyoruz.
(Ulaşım Güzergahları:
Metro Gayrettepe durağında iniyoruz, Beylikdüzü yönününde Metrobüse binip Darulacaze Perpa Durağında indiğimizde Perpa Ticaret Merkezi sağ tarafımızda kalıyor. )

Partnerlerimiz